2004Две размазващи победи постигнаха отборите на „Янтра Габрово“ в предпоследния кръг от първенствата по Футбол 7 и Футбол 9 администрирани от ОбС на БФС – Плевен. Малките таланти на клуба приеха на терена с изкуствена трева в СК“Христо Ботев“ връстниците си от „Мизия 2005“ (Кнежа) и ги надиграха с общ резултат от двете срещи 26:0!

Родените 2004-та, водени от треньора Даниел Христов, се наложиха с 14:0. Данислав Стайков откри головата серия още в третата минута, а в последната третина порази още четири пъти вратата на тима от Кнежа и завърши с пет попадения на сметката си. Васил Михайлов записа хеттрик, Георги Минчев и Георги Радев вкараха по два, а Николай Николов и Виктор Спасов добавиха по един гол за изразителния успех.

Съставът, на който заложи Даниел Христов, бе: Джовани Божков, Александър Аджов, Васил Михайлов, Станислав Андреев, Николай Николов, Данислав Стайков, Георги Радев, Виктор Спасов, Георги Минчев, Кристиан Станчев, Ивайло Караколев, Искрен Пенчев.

2002Двубоят при „девятките“ също беше монолог на „Янтра Габрово“ и завърши при резултат 12:0. Петър Недев откри, след което последва бърз хеттрик, в рамките на 10 минути, на Цветомир Станев. Димитър Митев покачи на 5:0, Християн Радославов вкара шестия гол, а Рафаил Пърликов беше точен за 7:0. Михаел Георгиев с две поредни попадения увеличи разликата, Денис Дачев и Любомир Христов доведоха нещата до 11:0, а Цецо Станев с четвъртия си гол в мача фиксира крайното 12:0. Това беше една репетиция за момчетата на Пламен Илиев преди участието в турнира „Проспорт-Арайвалс ИДИ къп“ във Велико Търново през следващата седмица. Там Рафа Пърликов и съотборниците му ще спорят със съставите на Коперникус“ (Ниш), „Етър-Велико Търново“, „Литекс“ (Ловеч) и ДФК“Видин“.

Съставът, който игра срещу „Мизия 2005“:  Мартин Силвестров, Йордан Иванов, Рафаил Пърликов, Давид Василев, Петър Недев, Димитър Митев, Самуил Станев, Цветомир Станев, Християн Радославов, Емилиян Галунов, Ростислав Борисов, Евгени Михалев, Валентин Коев, Денис Дачев, Иван Донец, Теодор Христов, Михаел Георгиев.