СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АФГ, ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН 2015/2016 

ПРОГРАМА

 

I кръг 

16 август, неделя, 18:00 ч: 

Вихър (Славянци) - Партизан (Ч.бряг) 

Севлиево - Гигант (Белене)

Трявна - Янтра Габрово 

Левски-2007 (Левски) - Кариана (Ерден) 

Етър-Велико Търново - Ювентус (Малчика) 

Ботев (Враца) - Ботев (Луковит) 

Бдин 1923 (Видин) - Павликени 

Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов) 

II кръг 

23 август, неделя, 18:00 ч: 

Партизан (Ч.бряг) - Академик (Свищов) 

Павликени - Ботев (Козлодуй) 

Ботев (Луковит) - Бдин 1923 (Видин) 

Ювентус (Малчика) - Ботев (Враца) 

Кариана (Ерден) - Етър-Велико Търново 

Янтра Габрово - Левски-2007 (Левски) 

Гигант (Белене) - Трявна 

Вихър (Славянци) - Севлиево 

III кръг 

30 август, неделя, 18:00 ч: 

Севлиево - Партизан (Ч.бряг) 

Трявна - Вихър (Славянци) 

Левски-2007 (Левски) - Гигант (Белене) 

Етър-Велико Търново - Янтра Габрово 

Ботев (Враца) - Кариана (Ерден) 

Бдин 1923 (Видин) - Ювентус (Малчика) 

Ботев (Козлодуй) - Ботев (Луковит) 

Академик (Свищов) - Павликени 

IV кръг 

6 септември, неделя, 17:00 ч: 

Партизан (Ч.бряг) - Павликени 

Ботев (Луковит) - Академик (Свищов) 

Ювентус (Малчика) - Ботев (Козлодуй) 

Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин) 

Янтра Габрово - Ботев (Враца) 

Гигант (Белене) - Етър-Велико Търново 

Вихър (Славянци) - Левски-2007 (Левски) 

Севлиево - Трявна 

V кръг 

13 септември, неделя, 17:00 ч: 

Трявна - Партизан (Ч.бряг) 

Левски-2007 (Левски) - Севлиево 

Етър-Велико Търново - Вихър (Славянци) 

Ботев (Враца) - Гигант (Белене) 

Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово 

Ботев (Козлодуй) - Кариана (Ерден) 

Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика) 

Павликени - Ботев (Луковит) 

VI кръг 

16 септември, сряда, 17:00 ч: 

Партизан (Ч.бряг) - Ботев (Луковит) 

Ювентус (Малчика) - Павликени 

Кариана (Ерден) - Академик (Свищов) 

Янтра Габрово - Ботев (Козлодуй) 

Гигант (Белене) - Бдин 1923 (Видин) 

Вихър (Славянци) - Ботев (Враца) 

Севлиево - Етър-Велико Търново 

Трявна - Левски-2007 (Левски) 

VII кръг 

20 септември, неделя, 17:00 ч: 

Левски-2007 (Левски) - Партизан (Ч.бряг) 

Етър-Велико Търново - Трявна 

Ботев (Враца) - Севлиево 

Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славянци) 

Ботев (Козлодуй) - Гигант (Белене) 

Академик (Свищов) - Янтра Габрово 

Павликени - Кариана (Ерден) 

Ботев (Луковит) - Ювентус (Малчика) 

VIII кръг 

27 септември, неделя, 17:00 ч: 

Партизан (Ч.бряг) - Ювентус (Малчика) 

Кариана (Ерден) - Ботев (Луковит) 

Янтра Габрово - Павликени 

Гигант (Белене) - Академик (Свищов) 

Вихър (Славянци) - Ботев (Козлодуй) 

Севлиево - Бдин 1923 (Видин) 

Трявна - Ботев (Враца) 

Левски-2007 (Левски) - Етър-Велико Търново 

IX кръг 

4 октомври, неделя, 16:00 ч: 

Етър-Велико Търново - Партизан (Ч. бряг) 

Ботев (Враца) - Левски-2007 (Левски) 

Бдин 1923 (Видин) - Трявна

Ботев (Козлодуй) - Севлиево 

Академик (Свищов) - Вихър (Славянци) 

Павликени - Гигант (Белене) 

Ботев (Луковит) - Янтра Габрово 

Ювентус (Малчика) - Кариана (Ерден) 

X кръг 

11 октомври, неделя, 16:00 ч: 

Партизан (Ч. бряг) - Кариана (Ерден) 

Янтра Габрово - Ювентус (Малчика) 

Гигант (Белене) - Ботев (Луковит)

Вихър (Славянци) - Павликени 

Севлиево - Академик (Свищов) 

Трявна - Ботев (Козлодуй)

Левски-2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин) 

Етър-Велико Търново - Ботев (Враца) 

XI кръг 

18 октомври, неделя, 16:00 ч: 

Ботев (Враца) - Партизан (Ч. бряг) 

Бдин 1923 (Видин) - Етър-Велико Търново 

Ботев (Козлодуй) - Левски-2007 (Левски) 

Академик (Свищов) - Трявна 

Павликени - Севлиево 

Ботев (Луковит) - Вихър (Славянци) 

Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене) 

Кариана (Ерден) - Янтра Габрово 

XII кръг 

23 октомври, петък, 16:00 ч: 

Партизан (Ч. бряг) - Янтра Габрово 

Гигант (Белене) - Кариана (Ерден) 

Вихър (Славянци) - Ювентус (Малчика) 

Севлиево - Ботев (Луковит) 

Трявна - Павликени 

Левски-2007 (Левски) - Академик (Свищов) 

Етър-Велико Търново - Ботев (Козлодуй) 

Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин) 

XIII кръг 

30 октомври, петък, 14:30 ч: 

Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Ч.бряг) 

Ботев (Козлодуй) - Ботев (Враца) 

Академик (Свищов) - Етър-Велико Търново 

Павликени - Левски-2007 (Левски) 

Ботев (Луковит) - Трявна 

Ювентус (Малчика) - Севлиево 

Кариана (Ерден) - Вихър (Славянци) 

Янтра Габрово - Гигант (Белене) 

XIV кръг 

8 ноември, неделя, 14:30 ч: 

Партизан (Ч.бряг) - Гигант (Белене) 

Вихър (Славянци) - Янтра Габрово 

Севлиево - Кариана (Ерден) 

Трявна - Ювентус (Малчика) 

Левски-2007 (Левски) - Ботев (Луковит) 

Етър-Велико Търново - Павликени

Ботев (Враца) - Академик (Свищов) 

Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Козлодуй) 

XV кръг 

15 ноември, неделя, 14:30 ч: 

Ботев (Козлодуй) - Партизан (Ч.бряг) 

Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин) 

Павликени - Ботев (Враца) 

Ботев (Луковит) - Етър-Велико Търново 

Ювентус (Малчика) - Левски-2007 (Левски) 

Кариана (Ерден) - Трявна 

Янтра Габрово - Севлиево 

Гигант (Белене) - Вихър (Славянци) 

Copyright © ФК „Янтра Габрово“

Всяко ползване, възпроизвеждане, промяна, изложба и т.н. на информацията в сайта или на част от нея без разрешението на нейните автори, е забранено и се преследва от Закона. В случай на ползване на такава, ползвателят е длъжен да цитира първоизточника или да постави линк към WWW.FCYANTRAGABROVO.COM